Toimijoiden yhteystiedot

Hankkeen koordinaattori

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia, Pia Tolonen, projektipäällikkö,  pia.tolonen@gradia.fi 040 341 5844

Ammatillisen koulutuksen järjestäjät

Ammattiopisto Spesia

Rita Hintsala, projektipäällikkö, rita.hintsala@spesia.fi, 044 7651 311

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Katja Österberg, projektipäällikkö, kati.osterberg@omnia.fi, 040 126 4863

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä

Sami Ahonen, projektipäällikkö, sami.ahonen@gradia.fi, 040 341 6253

Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä

Satu-Maria Salmi, projektikoordinaattori, satumaria.salmi@lappia.fi, 0400 908 428

Koulutuskeskus Salpaus

Sannakaisa Raatikainen, projektipäällikkö, sannakaisa.raatikainen@salpaus.fi, 050 387 1953

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova

Anne Vaahtio, Hanke- ja kansainvälisen toiminnan päällikkö Yhteiset palvelut, anne.vaahtio@winnova.fi, 044 455 8279

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria

Arja Aalto, projektipäällikkö, arja.aalto@riveria.fi, 050 577 7821

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu

Marja-Terttu Kurunsaari, projektipäällikkö, marja-terttu.kurunsaari@sedu.fi, 040 868 0814

Tampereen seudun ammattiopisto Tredu (Tampereen kaupunki)

Johanna Toivanen, projektipäällikkö, johanna.toivanen@tampere.fi, 040 801 6210

Yrkesakademin i Österbotten

Christel Holmlund-Norre´n, projektledare, christel.holmlund-norren@yrkesakademin.fi, 050 590 6278

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu, Ammatillinen opettajakorkeakoulu

Susanna Löf, projektipäällikkö, susanna.lof@haaga.helia.fi, 040 488 7083

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu, Ammatillinen opettajakorkeakoulu

Petja Sairanen, projektipäällikkö, Petja.sairanen@haaga-helia.fi, 050 590 4110

Hämeen ammattikorkeakoulu, Ammatillinen opettajakorkeakoulu

Soili Rinne, projektipäällikkö, soili.rinne@hamk.fi, 050 466 5539

Oulun ammattikorkeakoulu, Ammatillinen opettajakorkeakoulu

Päivi Kilja, projektipäällikkö, paivi.kilja@oamk.fi, 040 141 5157

Jyväskylän ammattikorkeakoulu, Ammatillinen opettajakorkeakoulu

Ylitervo Ritva, projektipäällikkö, ritva.ylitervo@jamk.fi , 040 640 2272

Tampereen ammattikorkeakoulu, Ammatillinen opettajakorkeakoulu

Annukka Tapani, projektipäällikkö, annukka.tapani@tuni.fi, 050 407 2580